Z przyjemnością informujemy, że Maksymilian Królikiewicz z klasy IV został laureatem etapu wojewódzkiego XXI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce, organizowanego przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski.

Ostatni etap konkursu odbył się w trzech szkołach województwa wielkopolskiego. Uczniowie z powiatu poznańskiego zmierzyli się z trudnym, finałowym testem w Szkole Podstawowej im. Generała Józefa Wybickiego w Manieczkach. Przyjechało tam 87 uczniów z różnych wielkopolskich szkół (m.in. z Wrześni, Środy Wielkopolskiej, Poznania, Śremu, Leszna, Kościana, Nowego Tomyśla, Grodziska, Krotoszyna i Jarocina).

Tytuł laureata zdobyli tylko ci, którzy uzyskali 90% punktów.  Ciężka praca Maksymiliana została nagrodzona. Serdecznie gratulujemy!