24 maja 2017 r.  gościliśmy  w naszej szkole rodziców, na uroczystości  przygotowanej z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca. W podzięce za trud wychowania, opiekę i miłość uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny.

Drugoklasiści przygotowali inscenizację „Czerwonego Kapturka”. Bajkowe przedstawienie, piękna dekoracja i wspaniała gra uczniów sprawiła, że rodzice z radością i wzruszeniem oglądali występ młodych aktorów.

Uczniowie popisali się także swoimi umiejętnościami grania na instrumentach.

Na koniec dzieci wręczyły rodzicom laurki, składając przy tym najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Po uroczystości rodzice udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez dzieci.