26 września uczniowie klas I-III wzięli udział w wycieczce integracyjnej do gospodarstwa agroturystycznego Klimkowa Osada w Cichej Górze koło Nowego Tomyśla.

Po powitaniu z Gospodarzami dzieci zostały oprowadzone po zabudowaniach gospodarskich: mogliśmy zobaczyć stajnię, w której mieszkają kucyki  oraz dorosłe konie. Dowiedzieliśmy się  jak należy dbać o higienę konia i jakie służą do tego akcesoria. Widzieliśmy owce i małe baranki, króliki oraz psy pasterskie.

Po zwiedzeniu zabudowań gospodarskich przyszedł czas na  przyjemny przejazd małą bryczką oraz poczęstunek. Po zjedzeniu pysznych rogalików i wypiciu ciepłej herbatki nabraliśmy sił do następnych atrakcji  – czekał na nas przepiękny plac zabaw. Skakaliśmy na trampolinie, graliśmy w piłkę kręciliśmy hula-hop, huśtaliśmy się na huśtawkach, wchodziliśmy wszędzie tam, gdzie można było wejść.

To była udana wycieczka, a uczniowie klasy drugiej i trzecich mogli poznać swoich młodszych kolegów.