Szkoła Podstawowa w Analakininie jest częścią misji oblaackiej działającej w Tamatave na wschodnim wybrzeżu Madagaskaru. Placówka znajduje się w slumsach – dzielnicy, w której panuje ogromna bieda. Stamtąd też pochodzi adoptowana przez nas dziewczynka.

Miarisoa Tahinjanahary Rakotoarisoa urodziła się 7 sierpnia 2012 r. Jej rodzice się rozeszli i na matce spoczął trud samodzielnego wychowania trójki dzieci. Matka zarabia na życie sprzedając podpłomyki. Nie jest jej łatwo bo musi zarobić na czynsz, wyżywienie oraz edukację swoich dzieci. Potrzebuje naszej pomocy gdyż pojawiły się u niej myśli aby opuścić swoje dzieci i dom. Miarisoa w zeszłym roku chodziła do przedszkola do grupy czterolatków. Przed nią sześć lat nauki, którą dzięki naszemu wsparciu będzie mogła kontynuować. Koszt utrzymania ucznia w szkole wynosi 110 Euro. Wystarcza to na utrzymanie szkoły, zakup przyborów szkolnych, mundurków oraz ciepłych posiłków.