W kategorii dzieci do lat 10 nasi reprezentanci stoczyli walkę z 5 innymi szkołami z gminy Dopiewo. Walczyliśmy do samego końca o zwycięstwo w turnieju. Po drodze pokonaliśmy Konarzewo 1:0, Skórzewo 5:0, Koronę Zakrzewo 8:1. Remisem 3:3 zakończył się mecz z Dąbrówka. Ostatecznie pokonała nas tylko klasa sportowa z Dopiewa awansując do kolejnej rundy.

Wystąpiliśmy w składzie:  Oliwier Tórz, Franciszek Pisanko, Franciszek Kaniewski, Kazimierz Maciołek, Mateusz Morkis, Grzegorz Karcz.
W kategorii do lat 12 odbył się tylko jeden mecz. Po zaciętej walce przegraliśmy w meczu o awans ze szkołą z Dąbrówki 3:5. Wystąpiliśmy w składzie: Michał Głowski, Krzysztof Suchodolski, Kacper Karwański, Bartosz Skołuda, Marcel Sieradzki, Oskar Krupka, Bartosz Chaciński, Jakub Machlik.