Nasza szkoła przystąpiła do programu „Szkoła Małego Inżyniera”, którego głównym celem jest promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania. Projekt realizowany jest wspólnie przez Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

W ramach projektu szkoła może uzyskać kompletny i unikatowy zestaw klocków LEGO MINDSTORMS EV3 do budowy i programowania robotów o wartości 6000 zł. W zwycięskiej szkole odbędzie się również całodniowy festiwal technologiczny pełen pokazów i warsztatów edukacyjnych.

RAZEM DLA NASZYCH DZIECI!

By otrzymać te nagrody nasza szkoła musi uzyskać jak największą liczbę głosów w głosowaniu internetowym. Jak można głosować?

  1. Wchodzimy na stronę szkolamalegoinzyniera.pl
  2. Wybieramy głosuj.
  3. Wyszukujemy naszą szkołę np. wpisując Dąbrowa i głosujemy.

GŁOSOWAĆ MOŻNA OD 1 grudnia DO 15 GRUDNIA 2017R. KAŻDY MOŻE ODDAĆ JEDEN GŁOS DZIENNIE.

Podczas głosowania trzeba podać nr telefonu, na który system wyśle sms z kodem. BEZ OBAW! W regulaminie jest wyraźnie napisane, że organizatorzy nie będą wykorzystywać podanych numerów do innych celów np. marketingowych.

NASZA SZKOŁA LICZY PONAD 800 UCZNIÓW. LICZYMY NA WAS !!