W popołudniowy wtorek w świetlicy szkolnej, odbył się balik karnawałowy dla naszych uczniów. Zabawę rozpoczęliśmy od znanej i lubianej konkurencji „krzesełka”. Każdy z uczestników, mógł popisać się na parkiecie przy znanych utworach. Kolejnym punktem naszej imprezy był konkurs mody karnawałowej, w której wyłoniono trzy miejsca oraz wyróżnienia. Uczniowie chętnie prezentowali się w swoich strojach karnawałowych, przechadzając się wzdłuż sali. Po rozstrzygnięciu konkursu, był czas na poczęstunek i chwilę odpoczynku. Po regeneracji sił, ponownie wróciliśmy do zabawy tanecznej wśród baniek mydlanych, aby móc wyłonić królów i królowe parkietu. Podsumowaniem imprezy była niespodzianka w postaci fontanny czekoladowej z owocami. Zmęczeni, lecz pełni wrażeń zakończyliśmy nasz balik.