Drodzy Państwo,

z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych, chcielibyśmy zaangażować się w zbiórkę drobnych słodkich podarków (ciastka, cukierki, żelki itp.), a także środków piorących na rzecz samotnych matek z dziećmi, przebywających w Domu Samotnej Matki im. Św. Siostry Faustyny Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Kiekrzu. Zbiórka organizowana jest przez świetlicę szkolną. Nasze działania chcemy połączyć z wykonaniem kartek świątecznych przez naszych uczniów dla kobiet i dzieci przebywających w domu samotnej matki. Celem tego działania będzie sprawienie choćby odrobiny szczęścia w tym wyjątkowym świątecznym okresie, a także wywołanie uśmiechu na twarzach dzieci oraz ich mam, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Zbiórka potrwa do 23.03.2018r. Dary prosimy przynosić do świetlicy szkolnej.