Reprezentująca powiat poznański Szkoła Podstawowa im Astrid Lindgren w Dąbrowie wywalczyła czwarte miejsce w Wielkim Finale Wielkopolski o Puchar Tymbarku. Na boiskach w Wolsztynie rywalizowało ponad 30 drużyn z naszego województwa.

W meczach grupowych przyszło zmierzyć się ze szkołami z Chocza (2:2), Budzynia (6:2) oraz Grodziska (7:1). W ćwierćfinale po rzutach karnych nasza drużyna pokonała przeciwników z Leszna.
W półfinale wyraźnie wyczerpani wcześniejszymi meczami, choć po zaciętej walce przegraliśmy 2:3 z późniejszym tryumfatorem z Wrześni.
W meczu o 3 miejsce 0:1 ulegliśmy drużynie z Kościana.
Drużyna z Dąbrowy wystąpiła w składzie: Alex Lewiński, Ksawery Gąsior, Dawid Szwedek, Jakub Eleryk, Aleksandra Krasowska, Piotr Przybyła, Mateusz Ziarkowski.
Indywidualnie wyróżniona jako jedna z niewielu grająca wśród chłopców Aleksandra Krasowska.