W minionym tygodniu rozegrano przedostatnią rundę Ligi. Na boisku w Skórzewie odbyło się kolejnych 10 meczów, w których emocji nie brakowało. Na czele klasyfikacji zespołowej pozostaje Szkoła Podstawowa z Dopiewa prowadzona przez trenera Piotra Migdałka. Na drugie miejsce wysunęła się Szkoła Podstawowa ze Skórzewa pod opieką trenera Jóźwiaka. Kolejne miejsca w tabeli zajmują Dąbrówka, Dąbrowa, Konarzewo oraz tym razem nieobecne Więckowice.

Na czele klasyfikacji strzelców dalej znajduje się Chojak z Dopiewa, jednak tuż za nim jest Pohl ze Skórzewa.
Do rozegrania została finałowa runda, która odbędzie się na boisku wiejskim w Dąbrowie pod koniec maja.
Zarówno w klasyfikacji drużynowej jak i w walce o tytuł króla strzelców walka będzie zacięta.