W minionym tygodniu na boisku wiejskim w Dąbrowie rozegrano finałową rundę Ligi o Puchar Wójta. Prowadząca do tej pory Szkoła podstawowa im. Jana Brzechwy z Dopiewa nie roztrwoniła przewagi punktowej i została nowym mistrzem. Za zwycięstwo odebrała przechodni puchar z rąk zastępcy Wójta Pana Pawła Przepióry. Na drugim miejscu zawody ukończyła Szkoła podstawowa nr 2 ze Skórzewa, trzecia była Szkoła podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu z Dąbrówki. Na czwartym miejscu uplasował się ustępujący mistrz Ligi – Szkoła podstawowa z Dąbrowy, której zawodnik Dawid Bocheński został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Królem strzelców ponownie okazał się Franciszek Chojak z Dopiewa. Statuetka dla najlepszego bramkarza powędrowała w ręce Antoniego Stryjewskiego ze Skórzewa. Ligę we współpracy z Sołtysem Dąbrowy Panem Krzysztofem Dorną oraz GOSiR Dopiewo zorganizowała Szkoła podstawowa z Dąbrowy.