Piękne, słoneczne popołudnie, w dniu 5 października cała społeczność szkolna wraz z rodzicami spędziła na boisku wiejskim, gdzie w tym roku wyjątkowo, z uwagi na rozbudowę szkoły odbyło się “Święta Pieczonego Ziemniaka”

Podczas naszego corocznego festynu  na przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji. Odbyło się m.in. wielkie rodzinne ognisko przy muzyce. Ponadto można było wziąć udział w kilkunastu konkurencjach sportowych dla małych i dużych, wspólnych pląsach oraz zrobić ziemniaczane pieczątki.

Łasuchów z pewnością skusił kącik kulinarny, przygotowany przez uczniów i rodziców. Wspólne zabawy były świetną okazją do integracji społeczności szkolnej i mieszkańców Dąbrowy.

Nasze święto odbyło się dzięki zaangażowaniu Pana Sołtysa, K.Dorna, Rady Rodziców, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Dąbrowie.