Noc z piątku na sobotę (7/8 grudnia) klasy IA i IB spędziły w szkole. Wieczór był pełen atrakcji! Dzieci wykonywały długi łańcuch na swoją klasową choinkę i dekorowały bombki, które przystroją świąteczne drzewko w sali. Po zabawach plastycznych był czas na tańce. Później pierwszoklasiści dekorowali i degustowali pierniki. Kiedy już były gotowe, ruszyli na poszukiwania niespodzianki od św. Mikołaja. Żeby ją zdobyć dzieci musiały odnaleźć i wykonać różne zadania. Udało się 😊 i każdy otrzymał swój prezent. Po wyczerpujących poszukiwaniach przygotowaliśmy i zjedliśmy zdrowe kanapki i przygotowaliśmy się do snu. Później dzieci posłuchały bajek czytanych przez panie i… obudziły się w sobotę. 😊 Było super!