Karnawał to niezwykły czas.20 lutego uczniowie klasy II a, II b oraz III wzięli udział w baliku karnawałowym.

Dzieci wcieliły się w przeróżne postaci z bajek. Tegoroczna zabawa wywołała ogromny entuzjazm u uczestników. Było dużo przeróżnych konkursów, w których można było zdobyć nagrody. Nie zabrakło również czasu na słodki poczęstunek oraz ugaszenie pragnienia
po wyczerpujących tańcach. Na koniec zabawy dzieci wybrały króla i królowa balu.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok! 😉