W czwartkowe popołudnie, 21 lutego odbył się bal karnawałowy klas pierwszych. Dzieci
zachwyciły zebranych swoimi pięknymi strojami. Były księżniczki, królewny, postaci z bajek,
policjanci, żołnierze i strażacy. W tym roku zabawę poprowadziły panie: Ania, Hania i Ela. Zabawę rozpoczęliśmy od przywitania się ze sobą nawzajem poprzez gromkie oklaski, ukłony i uśmiechy . Później zabawa już sama płynęła w takt znanych i lubianych przez dzieci utworów. Tańce przerywane były licznymi konkursami i poczęstunkiem. O oprawę muzyczną zadbały koleżanki z klasy 8 – Marta i Oliwia, za co serdecznie dziękujemy. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami! Kolejny bal karnawałowy już za rok.