29 kwietnia 2024 r. Uczniowie kl. I-III brali udział w Niebieskich Igrzyskach, które stanowią formę obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu przypadającego na 2 kwietnia oraz Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu. Wydarzenie składa się z dwóch części: edukacyjnej oraz sportowej. Jak podkreślają organizatorzy, Niebieskie Igrzyska “pokazują, że każdy może być sportowcem i każdy ma szansę osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości. Konkurencje służą integracji oraz rozwijaniu i wzmacnianiu więzi”. Dziękujemy wolontariuszom i nauczycielom wychowania fizycznego, którzy czuwali nad przebiegiem konkurencji sportowych. To była świetna zabawa, a jednocześnie forma rozwijania kondycji fizycznej najmłodszych uczniów.