Uczniowie klas 3a i 3c w piątkowe popołudnie wrócili z Zielonej Szkoły. Był to wyjątkowy czas pełen integracji, nauki i radości! Dzieci spędzały czas z uroczymi zwierzętami, które umilały im dni. Uczniowie uczestniczyli w różnorodnych warsztatach, m.in. garncarstwo, ozdabianie drewnianych koników, tworzenie lalek słowiańskich. Cieszyli się przejażdżką bryczką po okolicy, co dostarczyło im wielu niezapomnianych wrażeń. Relaksowali się w basenie, co było idealnym zakończeniem aktywnego dnia.

Wyjazd był doskonałą okazją do integracji klasowej. Uczniowie mieli możliwość nauki poprzez praktyczne doświadczenia i angażujące zajęcia. Atmosfera Folwarku Konnego Hermanów była serdeczna i sprzyjająca rozwojowi dziecięcej kreatywności oraz radości.