Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowej zbiórce kasztanów, organizowanej przez Fundację Akuratna na rzecz 7-letniego Franka Mruga z Poznania. Akcja odbędzie się w naszej szkole w dniach 15, 16 i 17 października. Kasztany zostawiamy w holu przy automacie.

WAŻNA INFORMACJA!

Kasztany muszą być czyste, nieuszkodzone, wolne od pleśni i bez łupin.
Prosimy o przechowywanie ich w workach raszlowych, skrzynkach, przewiewnych kartonach lub innym przewiewnym opakowaniu. Ważne, aby nie były przechowywane w workach foliowych.

O Franku:

Franio cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę oraz opóźnienie w rozwoju psychoruchowym. Jest karmiony przez rurkę PEG i oddycha przez rurkę tracheotomijną. Koszty leczenia oraz rehabilitacji są ogromne, a jego rodzice nie są w stanie pokryć ich samodzielnie.

Cel akcji:

Celem zbiórki jest zebranie jak największej ilości kasztanów, które pozwolą nam pozyskać środki na leczenie i rehabilitację Frania. 100% zebranych środków zostanie przeznaczone na jego wsparcie.

Liczymy na Państwa zaangażowanie i pomoc. Nawet niewielka ilość kasztanów może przyczynić się do poprawy jakości życia Franka.

Z góry dziękujemy za udział i wsparcie!